Tureksten Mesaj

Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz,

Tureks Uluslararası Fuarcılık ekibi olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile hızla büyüyen çitler, tel örgüler, bariyerler, geçit kapıları, geçiş sistemleri ve spor sahaları sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak FENS Fuarı’nı düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Çit, Tel, Bariyer, Geçit Sistemleri ve Spor Sahaları Fuarı 3-5 Şubat 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde büyüyen sektörün Türkiye’de gerçekleşen ilk ve tek fuarı olarak tüm dünyadan sektör firmalarını ve alıcılarını İstanbul’da buluşturuyor.

Fuar çevre koruma endüstrisi ve spor sahaları için çitler, tel örgüler, bariyerler, geçit kapıları, spor saha ekipmanları ve bu sektöre makina, hammadde, yan sanayi üreten ve satan firmalar için ticari bağlantılar yapabilecekleri eşsiz bir platform sunuyor.

FENS Fuarı; yurtiçi ve yurtdışından sektör mensupları yanı sıra park, bahçe, konut ve yaşam alanları, turizm, spor tesisleri, endüstriyel, kamu ve askeri alanlar başta olmak üzere çok geniş bir kullanıcı yelpazesinin ihtiyaçlara cevap vermek üzere hazırlandı.

FENS Fuarı, PREMO- Prefabrik, Modüler ve Mobil Ev ve Yeşil Yapı Sistemleri Fuarı ile eş zamanlı olarak ayrı bir holde yapılacak ve ortak ziyaretçi hedef kitlesi ile iş potansiyellerini katlayacaktır.

Siz de sektörün ilk, tek ve en kapsamlı fuarında yer alarak, ürün, hizmet, tasarım ve uygulamalarınızı ilgili ve profesyonel alıcılara ulaştırabilir, ticari iş birliklerine imza atabilirsiniz.

Sizleri bu önemli buluşmada yerinizi almaya davet ediyoruz.

3-5 Şubat 2022’de FENS EXPO’da buluşmak üzere!
Tureks Ekibi