PREMO ile size fuardan daha fazlasını sunmaya hazırlanıyoruz.

PREMO İLE SİZE FUARDAN DAHA FAZLASINI SUNMAYA HAZIRLANIYORUZ.

Katılımcıların yerlerini almaya başladığı ve beklenenin üzerinde ilgi ile karşılanan PREMO Fuarımızın hazırlıklarına devam ederken duyuru ve ziyaretçi organizasyon çalışmalarımız tüm dünya genelinde yapılıyor.

Özellikle sektör için büyük potansiyel olan pazarlara da ayrıca önem veriliyor. Ortadoğu, Avrupa, Balkanlar, Afrika, Asya’ da hedef ülkelere yönelik duyuru ve davetler aralıksız sürüyor.

Uluslararası Fuarcılık konusunda 20 yıllık deneyimimizle B2B organizasyonlar, konferanslar, ödül törenleriyle sizlere bir fuardan fazlasını sunmaya hazırlanıyoruz.

PREMO ULUSAL VE ULUSLARARASI TALEPLERE CEVAP VERECEK

Prefabrik, çelik ev ve yapılar, konteyner evler, tiny house ve karavanlar, ahşap ev, villa ve bungalovlar, endüstriyel yapılar, sosyal tesis ve kamu yapıları… PREMO fuarında sektöre dair birçok ürün ve hizmet sergilenecek.

Kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteren prefabrik yapılar, PREMO Fuarında alıcıları ile buluşacak. PREMO bu alandaki özel sektör, kamu ve bireysel uluslararası ve ulusal taleplere cevap verecek.

PREMO’ DA NELER VAR

Özel sektör için prefabrike endüstriyel -sosyal yapılar.
Evler, ofis yapıları, fabrikalar,   yönetim binaları, sosyal tesisler, spor salonları, okullar, depolar, şantiye yapıları, antrepolar, sanayi siteleri, otoparklar gibi yapılar için gelişmiş prefabrik yapı seçenekleri.

Kamu için prefabrik endüstriyel- sosyal yapılar.
Kamusal binalar, şantiye yapıları, eğitim binaları, sağlık binaları, petrol gaz ve maden kamp binaları, uçak hangarları, prefabrik toplu konut projeleri, askeri tesis yapıları v.b.  Yüksek standartlarda prefabrik modüler yapı seçenekleri fuarda sergilenecek.

BİR HAYAT FELSEFESİ OLARAK PREFABRİK VE MOBİL EVLER.
Tiny House lar fuarın parlayan yıldızı olacak.
Daha az eşya ile doğal yaşama, dünyaya daha az iz bırakma taleplerini karşılayan bu özel tasarım prefabrik evler ve minik evler ( tiny house) lüks, estetik ve özgürlüğü bir arada sunuyor. Doğa ile iç içe yaşamak isteyip, konforu elden bırakamayanlar için son derece kullanışlı kişiye özel yaşam alanları oluşturuyor.

Bu talep tabiki  binlerce üretici ve yüz binlerce  kullanıcı ile çok büyük bir endüstri ve pazar halini almış durumda.  Fuarda birbirinden etkileyici mobil evler ziyaretçileri karşılayacak.

 

PREMO’NUN SEKTÖR İÇİN YARATACAĞI DEĞERLER.
PREMO talebin hızla arttığı prefabrik yapı sektörünü bir fuar çatısı altında bir araya getirerek;
Sektörün gücünü ortaya çıkaracak,
İletişimini arttıracak,
Alıcıları ile buluşturacak,
İhracatını arttıracak,
Tüm paydaşlarla buluşturacak,
Büyümesine katkıda bulunacak,

Your Comment:

Related Posts

09

Mar
Basın Bültenleri

PREMO ile Yeni Yaşam Tarzları Konusundaki Küresel Talebe Işık Tutuyoruz

“Yıllardır dünyanın pek çok yerinde yaşam alanından iş yerine, hastanelerden fabrikalara kadar birçok kullanım alanı sunan prefabrik yani modüler yapılar, Kovid -19 sürecinde sektörün başka bir yöne evrilmesine de neden oldu. Burada kişilerin bakış açılarının değişmesi de kilit rol oynuyor. Biz de buradan yola çıkarak hem sektörün hem de tüketicilerin bir platformda buluşmaları için kolları sıvadık. Hedefimiz […]

01

Mar
Basın Bültenleri

Pandemi Sürecinde Modüler Yapılara Artan Talep Fuar İhtiyacı Doğurdu

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid -19) salgını bir zamanlar “alternatif” olarak kabul edilen parçaların birleştirilmesiyle tamamlanan ve ihtiyaç halinde yeniden parçalara ayrılabilen  modüler yapılara olan ilgiyi arttırdı. Öyle ki bu yapılara sadece bir yılda talep yüzde 40 oranında artarken pazarın büyüklüğünün ise 2027 yılına kadar 106,22 milyar dolara ulaşması bekleniyor.  Koronavirüs (Kovid-19) insan sağlığı için[…]