Prefabrik Yapı Türü Olarak, Rahat, Modern ve Prestijli Ahşap Evler

Ahşap ve kütük evler dayanıklı, sıcak çevre dostu yapısıyla günümüz insanının doğal yaşam sürme ve güzel bir evde yaşama isteğine karşılık tercih edilen bir yapı şeklidir.

Modern teknolojilere uygun inşa edilmiş bir ahşap ev yüzyıllarca ayakta kalır. Her geçen gün daha fazla insan ahşap malzeme ve kütükler kullanılarak inşa edilmiş bir evde yaşamayı seçiyor.  Ayrıca uzun ömürlü olmaları, harika görünümleri ve hızlı bakımları ile ideal yaşam alanları sağlar.

Ahşap, doğal yaşam evlerinin bir amacı vardır “hayatı mümkün olduğunca keyifli yaşamak”. Ahşap nefes alan bir malzemedir, doğal yapısı iç mekân hava kalitesinin korunmasına yardımcı olur ve kendinizi iyi hissedersiniz. Ahşap Ev proje alanının verimli kullanılması, daha fazla ekonomik, çevresel ve mimari avantajlar sağlar.

Ahşap evler sağlıklı yaşam alanlarıdır. Ahşap sadece doğanın bir parçası değil, aynı zamanda çevre dengesi için de faydalıdır.

Ahşap Evler yapımı ahşap evi oluşturan element ve panellerin ön imalatı ile sağlanır. Ahşap panelleri fabrikada önceden inşa etmek, montajın farklı aşamalarında kontrollerini gerçekleştirerek ahşap evin yüksek kalitesini garantiler.

Ahşap Evler ‘in İnşaası Kısa Sürelidir

Ahşap Evler ‘ in yapım süresi, tüm elemanların fabrikada önceden üretilerek hazır olarak monte edilmesi sayesinde hızlıdır. Ahşap ev panelleri fabrikada önceden üretildiğinden, yılın tüm zamanlarında hava şartlarından bağımsız olarak ahşap evler inşa etmek mümkündür.

Ahşap Evler Enerji Tasarrufu Çözümleri Sağlar

Ahşap Evler yalıtımın kalite kontrolünün doğru bir şekilde yapılması ile enerji tasarruflu ve ısıl dirençlidir.

Ahşap Evler Farklı Mimari Tasarımlara Olanak Sağlar

Ahşap Evler, ahşabın çok yönlü ve estetik bir malzeme olması ile çok çeşitli mimari çözümlere izin verir.

Ahşap ve ağaç, dayanıklılığı asaleti ve zarifliği ile muazzam bir yapı malzemesidir. Doğal ve sağlıklı olan ahşap ve ağaç evlerin insanlar üzerinde rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi olduğu bir gerçektir.

Bungalov Evler, Bungalov Ev Modelleri

Ahşap Bungalov Evler, verandalı, alçak evlerdir. Bungalov evler, günlük yaşamın kargaşasından kurtulmak isteyen tatilcilere alternatif sunmak isteyen işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir. Dağ, orman, kıyı boylarında rahatça konumlandırılan ahşap bungalov evler hemen her zevke hitap etmekle birlikte kurulduğu bölgeye kolay adapte olmasıyla biliniyor. Bungalovlar yüksek cazibe oranı ile farklı mimari tasarım unsurları sunmaktadır. Aydınlık ve havadar odalar sunan açık konsept planları ile idealdir. Kompakt boyutlarından dolayı ısınma ve havalandırma için düşük enerji harcanır bu da bungalovları daha uygun maliyetli hale getirir.

Üçgen bungalov evler, tatil köyleri ve kamp alanlarının ayrılmaz yapı tipi olmuştur. Tek katlı ya da iki katlı üçgen çatılı ahşap ev projeleri dağ evi, bahçe evi ve hobi evi olarak da popülerdir. Kendiniz ve aileniz için masalsı bir havası olan bu özel tasarım evlerde hayatın tadını sadeliğin tadına ekleyerek çıkarabilirsiniz

Ahşap Villa

Doğa ile bütünleşmiş modern, kaliteli ve lüks ahşap ev projelerimiz konforlu bir yaşam sunmaktadır. Doğaya duyulan özlemin artması doğal yapılara olan eğilimi arttırmıştır. Hepimiz yoğun ve stresli hayatın içerisinde nefes alabilecek bir ortama ihtiyaç duyuyoruz. Şehir hayatından kaçarak kaliteli zaman geçireceğimiz ahşap yaşam alanları psikolojik olarak da bizi rahatlatarak hayatımıza keyif katarlar.

 

 

Your Comment:

Related Posts

23

Ağu
Basın Bültenleri

Burada her şey, açık alanların güvenliği etrafında dönüyor.

Burada her şey, açık alanların güvenliği etrafında dönüyor. Alan Koruma, tel, çit sektörünün yeni uluslararası buluşma adresi İstanbul. FENS, ATRAX Fuarı kapsamında 11-13 Ocak 2024 tarihlerinde tüm dünyadan çevre koruma, çit, tel sektöründe faaliyet gösteren firmaları uluslararası pazarlara ulaştırmak için kapsamlı hazırlık sürecine girdi. Etkinlik, yüksek iş hacminin yanı sıra, küresel ölçekte iş bağlantıları kurma ve genişletme […]

22

May
Finance Services

Türkiye’nin yeni alan güvenlik, tel, çit fuarı FENS ikinci yılına iddialı hazırlanıyor.

Türkiye’nin yeni alan güvenlik, tel, çit fuarı FENS ikinci yılına iddialı hazırlanıyor. Türkiye’nin yeni alan güvenlik, tel, çit fuarı olan FENS, ikinci yılına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. FENS Fuarı, 11-13 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, ikinci yılından itibaren iki yılda bir düzenlenecek ve sektörün bölgedeki uluslararası buluşması olarak[…]