Prefabrik Endüstriyel ve Sosyal Yapılar

Prefabrikasyon hızlı yapımın, kalitenin, ölçülerde hassasiyetin, büyük açıklıkların, tasarımda esnekliğin adıdır. Bu nedenle prefabrik yapılar fabrika veya depo gibi sanayi yapıları için en ideal çözüm olmaktadır.

Endüstriyel yapı, depo sistemlerinde prefabrik ve çelik yapılar kullanılır. Ülkemizdeki birçok sanayi alanlarında, prefabrik endüstriyel yapılar kullanılmaktadır.

Kamu ve özel sektör için prefabrik sosyal ve endüstriyel yapılar, kısa sürede bina kurulumlarının tamamlanması ve kullanım ve üretim aşamasına geçilmesi, daha sağlıklı ve uygun fiyat seçenekleri nedeniyle tercih sebebidir.

Endüstriyel ve sosyal yapı ihtiyacı için kullanım amacına uygun olarak prefabrik, çelik, prekast, beton prefabrik ve ya bu malzeme karması kullanılmaktadır.

Neden Prefabrik Endüstriyel ve Sosyal Yapı?

– Geniş Açıklıklar geçilmesine olanak sağlar.
– Yapı çok kısa sürede tamamlanır.
– Alternatiflere göre ekonomik çözümler üretir.
– Bina maliyetlerinin tamamı sözleşmede sabitlenir.
– Prefabrik üretimden dolayı ürünlerin kalitesi kontrol altındadır.
– Daha sonra ilave ve ek yapmaya imkân sağlar
– Güvenli, sağlam ve dayanıklıdır.

Nerelerde kullanılır
Son yıllarda hem yaşam alanı, hem sosyal tesis hem de endüstriyel yapılar için prefabrik yapılara ilgi katlanarak arttı.

Prefabrik yapılar kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteriyor

Özel sektör için prefabrike endüstriyel -sosyal yapılar.
Fabrikalar,  evler, ofis yapıları, yönetim binaları, sosyal tesisler, spor salonları, okullar, depolar, şantiye yapıları, antrepolar, kümes inşaatları, sanayi siteleri, otoparklar ve bunun gibi daha pek çok gelişmiş prefabrike yapı seçeneği kullanılıyor.

Kamu için prefabrike endüstriyel- sosyal yapılar.
Kamusal binalar, şantiye yapıları, eğitim binaları, sağlık binaları, petrol gaz ve maden kamp binaları, uçak hangarları, prefabrik toplu konut projeleri, askeri tesis yapıları, yüksek standartlarda prefabrik modüler yapılardan oluşuyor

Your Comment:

Related Posts

26

Eyl
Basın Bültenleri

Fuarcılıkta Rota Türkiye’ye çevrilirken, ATRAX- FENS iddialı bir fuara hazırlanıyor.

Türkiye’nin alternatif yeni tedarik zinciri arayışlarında öne çıkması fuarcılık sektörüne de ivme kazandırdı. İstanbul’da yapılan ihracat odaklı sektörlere yönelik fuarlar her zamankinden daha fazla ziyaretçi alıyor. Özellikle İstanbul fuarlarına yurtdışı ziyaretçi sayıları rekor derecede arttı.  Avrupa ve yakın ülkeler yanı sıra Güney Amerika, Asya Pasifik ve Afrika ülkelerinden de ziyaretçilerin artık Türkiye’yi tercih etmeye başladığı görülüyor. Tüm […]

Basın bülteni

Bu ay Röportajımızı Avrupa’da yayınlanan Fobs Magazin ile gerçekleştirdik.

Bu ay Röportajımızı Avrupa’da yayınlanan Fobs Magazin ile gerçekleştirdik. Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis ASLAN FENS23 için soruları yanıtladı. • Neden MDBF ile başladınız? Sana fikri kim verdi? Son 20 yıldır Türkiye’de uluslararası fuarlar düzenleyen bir firma olarak, o sektördeki iş potansiyelini genişletmek için bir sektörün farklı alanlarında aynı anda birden fazla fuar düzenlemeyi hedefliyoruz. Ortak[…]