Prefabrik Endüstriyel ve Sosyal Yapılar

Prefabrikasyon hızlı yapımın, kalitenin, ölçülerde hassasiyetin, büyük açıklıkların, tasarımda esnekliğin adıdır. Bu nedenle prefabrik yapılar fabrika veya depo gibi sanayi yapıları için en ideal çözüm olmaktadır.

Endüstriyel yapı, depo sistemlerinde prefabrik ve çelik yapılar kullanılır. Ülkemizdeki birçok sanayi alanlarında, prefabrik endüstriyel yapılar kullanılmaktadır.

Kamu ve özel sektör için prefabrik sosyal ve endüstriyel yapılar, kısa sürede bina kurulumlarının tamamlanması ve kullanım ve üretim aşamasına geçilmesi, daha sağlıklı ve uygun fiyat seçenekleri nedeniyle tercih sebebidir.

Endüstriyel ve sosyal yapı ihtiyacı için kullanım amacına uygun olarak prefabrik, çelik, prekast, beton prefabrik ve ya bu malzeme karması kullanılmaktadır.

Neden Prefabrik Endüstriyel ve Sosyal Yapı?

– Geniş Açıklıklar geçilmesine olanak sağlar.
– Yapı çok kısa sürede tamamlanır.
– Alternatiflere göre ekonomik çözümler üretir.
– Bina maliyetlerinin tamamı sözleşmede sabitlenir.
– Prefabrik üretimden dolayı ürünlerin kalitesi kontrol altındadır.
– Daha sonra ilave ve ek yapmaya imkân sağlar
– Güvenli, sağlam ve dayanıklıdır.

Nerelerde kullanılır
Son yıllarda hem yaşam alanı, hem sosyal tesis hem de endüstriyel yapılar için prefabrik yapılara ilgi katlanarak arttı.

Prefabrik yapılar kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteriyor

Özel sektör için prefabrike endüstriyel -sosyal yapılar.
Fabrikalar,  evler, ofis yapıları, yönetim binaları, sosyal tesisler, spor salonları, okullar, depolar, şantiye yapıları, antrepolar, kümes inşaatları, sanayi siteleri, otoparklar ve bunun gibi daha pek çok gelişmiş prefabrike yapı seçeneği kullanılıyor.

Kamu için prefabrike endüstriyel- sosyal yapılar.
Kamusal binalar, şantiye yapıları, eğitim binaları, sağlık binaları, petrol gaz ve maden kamp binaları, uçak hangarları, prefabrik toplu konut projeleri, askeri tesis yapıları, yüksek standartlarda prefabrik modüler yapılardan oluşuyor

Your Comment:

Related Posts

23

Ağu
Basın Bültenleri

Burada her şey, açık alanların güvenliği etrafında dönüyor.

Burada her şey, açık alanların güvenliği etrafında dönüyor. Alan Koruma, tel, çit sektörünün yeni uluslararası buluşma adresi İstanbul. FENS, ATRAX Fuarı kapsamında 11-13 Ocak 2024 tarihlerinde tüm dünyadan çevre koruma, çit, tel sektöründe faaliyet gösteren firmaları uluslararası pazarlara ulaştırmak için kapsamlı hazırlık sürecine girdi. Etkinlik, yüksek iş hacminin yanı sıra, küresel ölçekte iş bağlantıları kurma ve genişletme […]

22

May
Finance Services

Türkiye’nin yeni alan güvenlik, tel, çit fuarı FENS ikinci yılına iddialı hazırlanıyor.

Türkiye’nin yeni alan güvenlik, tel, çit fuarı FENS ikinci yılına iddialı hazırlanıyor. Türkiye’nin yeni alan güvenlik, tel, çit fuarı olan FENS, ikinci yılına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. FENS Fuarı, 11-13 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, ikinci yılından itibaren iki yılda bir düzenlenecek ve sektörün bölgedeki uluslararası buluşması olarak[…]