Prefabrik Endüstriyel ve Sosyal Yapılar

Prefabrikasyon hızlı yapımın, kalitenin, ölçülerde hassasiyetin, büyük açıklıkların, tasarımda esnekliğin adıdır. Bu nedenle prefabrik yapılar fabrika veya depo gibi sanayi yapıları için en ideal çözüm olmaktadır.

Endüstriyel yapı, depo sistemlerinde prefabrik ve çelik yapılar kullanılır. Ülkemizdeki birçok sanayi alanlarında, prefabrik endüstriyel yapılar kullanılmaktadır.

Kamu ve özel sektör için prefabrik sosyal ve endüstriyel yapılar, kısa sürede bina kurulumlarının tamamlanması ve kullanım ve üretim aşamasına geçilmesi, daha sağlıklı ve uygun fiyat seçenekleri nedeniyle tercih sebebidir.

Endüstriyel ve sosyal yapı ihtiyacı için kullanım amacına uygun olarak prefabrik, çelik, prekast, beton prefabrik ve ya bu malzeme karması kullanılmaktadır.

Neden Prefabrik Endüstriyel ve Sosyal Yapı?

– Geniş Açıklıklar geçilmesine olanak sağlar.
– Yapı çok kısa sürede tamamlanır.
– Alternatiflere göre ekonomik çözümler üretir.
– Bina maliyetlerinin tamamı sözleşmede sabitlenir.
– Prefabrik üretimden dolayı ürünlerin kalitesi kontrol altındadır.
– Daha sonra ilave ve ek yapmaya imkân sağlar
– Güvenli, sağlam ve dayanıklıdır.

Nerelerde kullanılır
Son yıllarda hem yaşam alanı, hem sosyal tesis hem de endüstriyel yapılar için prefabrik yapılara ilgi katlanarak arttı.

Prefabrik yapılar kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteriyor

Özel sektör için prefabrike endüstriyel -sosyal yapılar.
Fabrikalar,  evler, ofis yapıları, yönetim binaları, sosyal tesisler, spor salonları, okullar, depolar, şantiye yapıları, antrepolar, kümes inşaatları, sanayi siteleri, otoparklar ve bunun gibi daha pek çok gelişmiş prefabrike yapı seçeneği kullanılıyor.

Kamu için prefabrike endüstriyel- sosyal yapılar.
Kamusal binalar, şantiye yapıları, eğitim binaları, sağlık binaları, petrol gaz ve maden kamp binaları, uçak hangarları, prefabrik toplu konut projeleri, askeri tesis yapıları, yüksek standartlarda prefabrik modüler yapılardan oluşuyor

Your Comment:

Related Posts

09

Mar
Basın Bültenleri

PREMO ile Yeni Yaşam Tarzları Konusundaki Küresel Talebe Işık Tutuyoruz

“Yıllardır dünyanın pek çok yerinde yaşam alanından iş yerine, hastanelerden fabrikalara kadar birçok kullanım alanı sunan prefabrik yani modüler yapılar, Kovid -19 sürecinde sektörün başka bir yöne evrilmesine de neden oldu. Burada kişilerin bakış açılarının değişmesi de kilit rol oynuyor. Biz de buradan yola çıkarak hem sektörün hem de tüketicilerin bir platformda buluşmaları için kolları sıvadık. Hedefimiz […]

01

Mar
Basın Bültenleri

Pandemi Sürecinde Modüler Yapılara Artan Talep Fuar İhtiyacı Doğurdu

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid -19) salgını bir zamanlar “alternatif” olarak kabul edilen parçaların birleştirilmesiyle tamamlanan ve ihtiyaç halinde yeniden parçalara ayrılabilen  modüler yapılara olan ilgiyi arttırdı. Öyle ki bu yapılara sadece bir yılda talep yüzde 40 oranında artarken pazarın büyüklüğünün ise 2027 yılına kadar 106,22 milyar dolara ulaşması bekleniyor.  Koronavirüs (Kovid-19) insan sağlığı için[…]