FENS 23 Sektörün ilk fuarı olarak büyük bir potansiyeli karşılamaya hazırlanıyor.

FENS 23 Sektörün ilk fuarı olarak büyük bir potansiyeli karşılamaya hazırlanıyor. 

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan FENS Fuarı 12-14 Ocak tarihlerinde özel ve farklı konseptiyle çevre koruma, tel. çit ve spor tesis yapım ve ekipmanları sektörünün önde gelen etkinliği olarak başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

FENS Fuarı Tureks Uluslararası Fuarcılık organizasyonu ile Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde ilgilileriyle buluşarak Türkiye’de sektöre farklı bir soluk getirecek. Yurtiçi ve yurtdışından yoğun katılımın olacağı fuarda birbirinden farklı ve ilgi çekici hizmet ve ürünler meraklılarını karşılayacak.

FENS FUARI ULUSLARARASI ATRAX FUARI İLE EŞZAMANLI BÜYÜK BİR POTANSİYELİ KARŞILAYACAK.

 FENS 23 ATRAX-10.  Uluslararası Eğlence Park Spor ve Rekreasyon Fuarı ile eşzamanlı yapılacak.

ATRAX 2022 yılında 43 ülkeden 18.000 sektör temsilcileri, kamu ve yerel yönetimler, yatırımcılar, turizm sektörü, mimarlar ve taahhüt firmaları gibi ilgili ziyaretçiye ev sahipliği yapmış ve 22 ülkeden 180 firmayı katılımcı olarak ağırlamıştır.

FENS, Türkiye’de bu kapsamda yapılan ilk uluslararası organizasyon olarak sektörün yurtdışında tanıtımında katkı sağlayacak.

FENS Fuarı çevre koruma ve spor tesis yapım alanında Türkiye ve yakın coğrafyada tek ihtisas fuarı olarak Dünya’nın her yanından çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlayacak. Sektörlerin temsilcilerinin uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri gerçek bir ticaret platformu oluşturacak

FENS; Türkiye’nin yanı sıra büyük projelerin devam ettiği Ortadoğu, Balkan ülkeleri, Kafkas ülkeleri, Afrika ülkeleri, Rusya, Ukrayna ve diğer Avrupa ülkelerinden sektör profesyonelleri ve yatırımcılara ışık tutacak bir platform olacak.

Oyunun Kurallari Değişti. Potansiyel Çok Büyüdü. FENS sektör firmalarına ve yatırımcılara rehber olacak.

Pandemi sebebiyle tüm dünyada oyunun kuralları değişirken  uluslararası ilgi ve sektörün iş potansiyelleri rekor hızla arttı. FENS  yüksek kalite standartlarında bir fuar için 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde  sektörün ve yeni yılın ilk fuarı olarak birikmiş bir potansiyeli karşılamaya hazırlanıyor

FENS Fuarı ilgi çekici bir konu olarak dünyanın farklı bölgelerinden kamu, belediye, turizm, yatırımcı, inşaat, mimar ve sektör temsilcileri ile buluşturarak, güçlü bağlantılara ev sahipliği yapacak.

FENS sektörünün uluslararası buluşması olacak. Katılan ve ziyaret eden firmalara yeni kapılar açacak.

Your Comment:

Related Posts

24

Şub
Basın bülteni

Bu ay Röportajımızı Avrupa’da yayınlanan FENCING TIMES  ile gerçekleştirdik.

Bu ay Röportajımızı Avrupa’da yayınlanan FENCING TIMES  ile gerçekleştirdik. Bu ay Röportajımızı Avrupa’da yayınlanan Fencing Times  ile gerçekleştirdik. Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis ASLAN FENS23 için soruları yanıtladı.   FENS sizin için başarılı mıydı? Öncelikle belirtmeliyim ki FENS Fuarı Türkiye için bir ilkti. Daha önce bir araya gelmemiş bir sektörü bir araya getirmek için yola çıktık. […]

06

Oca
Press release

Last Call for registering to the Vending World The biggest trade platform of the region dedicated perimeter protection, ranging from fences and gate systems, access and access barriers, to environement protection products and systems, drone detection and defence, FENS 23 – Area Protection, Landscape, Fence, Wire, Sports Facilities Construction and Equipment Exhibition, starts on January 12th. The[…]