FENS 23 Sektörün ilk fuarı olarak büyük bir potansiyeli karşılamaya hazırlanıyor.

FENS 23 Sektörün ilk fuarı olarak büyük bir potansiyeli karşılamaya hazırlanıyor. 

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan FENS Fuarı 12-14 Ocak tarihlerinde özel ve farklı konseptiyle çevre koruma, tel. çit ve spor tesis yapım ve ekipmanları sektörünün önde gelen etkinliği olarak başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

FENS Fuarı Tureks Uluslararası Fuarcılık organizasyonu ile Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde ilgilileriyle buluşarak Türkiye’de sektöre farklı bir soluk getirecek. Yurtiçi ve yurtdışından yoğun katılımın olacağı fuarda birbirinden farklı ve ilgi çekici hizmet ve ürünler meraklılarını karşılayacak.

FENS FUARI ULUSLARARASI ATRAX FUARI İLE EŞZAMANLI BÜYÜK BİR POTANSİYELİ KARŞILAYACAK.

 FENS 23 ATRAX-10.  Uluslararası Eğlence Park Spor ve Rekreasyon Fuarı ile eşzamanlı yapılacak.

ATRAX 2022 yılında 43 ülkeden 18.000 sektör temsilcileri, kamu ve yerel yönetimler, yatırımcılar, turizm sektörü, mimarlar ve taahhüt firmaları gibi ilgili ziyaretçiye ev sahipliği yapmış ve 22 ülkeden 180 firmayı katılımcı olarak ağırlamıştır.

FENS, Türkiye’de bu kapsamda yapılan ilk uluslararası organizasyon olarak sektörün yurtdışında tanıtımında katkı sağlayacak.

FENS Fuarı çevre koruma ve spor tesis yapım alanında Türkiye ve yakın coğrafyada tek ihtisas fuarı olarak Dünya’nın her yanından çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlayacak. Sektörlerin temsilcilerinin uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri gerçek bir ticaret platformu oluşturacak

FENS; Türkiye’nin yanı sıra büyük projelerin devam ettiği Ortadoğu, Balkan ülkeleri, Kafkas ülkeleri, Afrika ülkeleri, Rusya, Ukrayna ve diğer Avrupa ülkelerinden sektör profesyonelleri ve yatırımcılara ışık tutacak bir platform olacak.

Oyunun Kurallari Değişti. Potansiyel Çok Büyüdü. FENS sektör firmalarına ve yatırımcılara rehber olacak.

Pandemi sebebiyle tüm dünyada oyunun kuralları değişirken  uluslararası ilgi ve sektörün iş potansiyelleri rekor hızla arttı. FENS  yüksek kalite standartlarında bir fuar için 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde  sektörün ve yeni yılın ilk fuarı olarak birikmiş bir potansiyeli karşılamaya hazırlanıyor

FENS Fuarı ilgi çekici bir konu olarak dünyanın farklı bölgelerinden kamu, belediye, turizm, yatırımcı, inşaat, mimar ve sektör temsilcileri ile buluşturarak, güçlü bağlantılara ev sahipliği yapacak.

FENS sektörünün uluslararası buluşması olacak. Katılan ve ziyaret eden firmalara yeni kapılar açacak.

Your Comment:

Related Posts

23

Ağu
Basın Bültenleri

Burada her şey, açık alanların güvenliği etrafında dönüyor.

Burada her şey, açık alanların güvenliği etrafında dönüyor. Alan Koruma, tel, çit sektörünün yeni uluslararası buluşma adresi İstanbul. FENS, ATRAX Fuarı kapsamında 11-13 Ocak 2024 tarihlerinde tüm dünyadan çevre koruma, çit, tel sektöründe faaliyet gösteren firmaları uluslararası pazarlara ulaştırmak için kapsamlı hazırlık sürecine girdi. Etkinlik, yüksek iş hacminin yanı sıra, küresel ölçekte iş bağlantıları kurma ve genişletme […]

22

May
Finance Services

Türkiye’nin yeni alan güvenlik, tel, çit fuarı FENS ikinci yılına iddialı hazırlanıyor.

Türkiye’nin yeni alan güvenlik, tel, çit fuarı FENS ikinci yılına iddialı hazırlanıyor. Türkiye’nin yeni alan güvenlik, tel, çit fuarı olan FENS, ikinci yılına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. FENS Fuarı, 11-13 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, ikinci yılından itibaren iki yılda bir düzenlenecek ve sektörün bölgedeki uluslararası buluşması olarak[…]